Svatební oznámení - G2055

Svatební oznámení - G2055

Popis

Oznámení číslo 2055 může z dálky připomínat řadu sladkých cukrových kostek nebo například sněhovou mřížku. Je vyrobeno z čistě bílého satinovaného papíru a decentně ozdobeno slepotiskem (kosočtvercová mřížka) a ražbou monogramů snoubenců na přední straně.

Toto oznámení má tvar obdélníku, otevírá se do“ áčka“. Samotný text oznámení, který si snoubenci samozřejmě volí, je umístěn na vnitřní kartě vložené do zámečků oznámení. Vnitřní karta i oznámení jsou vyrobeny ze stejného materiálu. Pro podtržení jednoduchého elegantního designu doporučujeme volit zhotovení textu oznámení metalickou ražbou.

Kromě oznámení jsme pro Vás připravili také další komponenty, jež jsou součástí setu 2055, a to pozvánky na hostinu, jmenovky pro hosty u svatební tabule a menu. Navíc nabízíme celou řadu produktů, bez nichž se svatební hostina neobejde, především krabičky na výslužku (k oznámení by se skvěle hodila K2024), svatební krabice na víno (například KRV2024), či viněty.

Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Spočítat cenu

Cena s tiskem / ks 38,01 Kč s DPH

ks
Pokud zvolíte ANO, budou ceny položek v košíku automaticky zobrazovány s cenou s tiskem.
Toto rozhodnutí lze změnit v prvním kroku objednávky.

Ceny zakázky s tiskem se skládají z:
  • příprava tisku a grafický návrh textu (svatební oznámení, menu)
  • výroba štočku (pouze u barev č.91-95 a 913-916)
  • grafická sazba textu jmenovek
  • kompletace (nutno objednat)
  • expediční výlohy (v případě doručení poštou)