Bílé svatební oznámení s květinami a nádechem perleti - G944

Popis

Bílé otevírací svatební oznámení složené ze dvou dílů. Vnější díl ze strukturovaného papíru s nádechem perleti je zdoben motivem dvou květin zasazených do obrazce medové plástve, která je vypálena do papíru laserovou technologií. obrysy květin se stonky jsou tvořeny slepotiskem a dozdobeny zlatou ražbou. Vnitřní otevírací díl z béžového papíru je na přední straně zdoben zlatými reliéfními srdíčky, která po kompletaci obou dílů, tvoří střed květin. Vnitřní otevírací díl je vložen do zámečků vnějšího dílu.

Svatební oznámení neodmyslitelně patří ke každé svatbě. Edice svatebních oznámení pro rok 2013 je v moderním, elegantním a přitom luxusním stylu, který dává svatebním oznámením a tím i celé svatbě punc jedinečné události. Svatební oznámení v této edici mají elegantní zdobení v podobě krystalových kamínků, perleti, krajek a dalších krásných ozdob. Svatební oznámení Goldpress jsou vyráběny v nejvyšší možné kvalitě s využitím kvalitních grafických papírů a moderní technologií tisku.

Rozměry

Rozměry pro Bílé svatební oznámení s květinami a nádechem perleti - G944
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Spočítat cenu

Cena bez tisku / ks 31,82 Kč s DPH

Cena s tiskem / ks 38,15 Kč s DPH

ks
Pokud zvolíte ANO, budou ceny položek v košíku automaticky zobrazovány s cenou s tiskem.
Toto rozhodnutí lze změnit v prvním kroku objednávky.

Ceny zakázky s tiskem se skládají z:
  • příprava tisku a grafický návrh textu (svatební oznámení, menu)
  • výroba štočku (pouze u barev č.91-95 a 913-916)
  • grafická sazba textu jmenovek
  • kompletace (nutno objednat)
  • expediční výlohy (v případě doručení poštou)