Ostatní sortiment

Aby byla Vaše svatba nezapomenutelná po všech stránkách, nabízí Vám společnost Goldpress doplňkový ale neméně důležitý sortiment produktů. Našim cílem je, aby produkty, které nabízíme, dovedly Vaší svatbu k dokonalosti.

Součástí svatebního oznámení je obálka, která doplňuje vlastní oznámení. Dalším důležitým prvkem, zejména pro svatební hostinu, jsou pozvánky ke svatebnímu stolu. Tyto pozvánky také nabízíme v designu svatebního oznámení. Ve stejném designu mohou být vyrobeny také jmenovky na svatební stůl.

Pro doplnění slavnostní atmosféry během svatební hostiny nabízíme výrobu a tisk menu nebo svatebních etiket na víno. Pro ozdobení slavnostní tabule pak dekorativní ubrousky s možností dotisku monogramů či papírové dekorace na svatební stůl. K nabídce také patří vkusné svatební krabičky na výslužku či fotorámečky na svatební fotografie.

Svatební obálky

Svatební obálky

Ke každému svatebnímu oznámení bezpochyby patří obálka, která dotváří celkový dojem. Naše nabídka produktů obsahuje vždy i obálky, které designově ladí s vlastním svatebním oznámením. Obálky ve stejném designu dotvoří celkový luxusní dojem a pozvednou Vaši svatbu v očích Vašich hostů.

Jmenovky na svatební stůl

Jmenovky na svatební stůl

Pro vytvoření dokonalé svatební tabule jsou nezbytné jmenovky, které určují zasedací pořádek hostů. Jmenovky na svatební stůl mohou být vytvořeny dle Vašich požadavků nebo v designu Vašeho svatebního oznámení.

Svatební menu

Svatební menu

Svatební menu je vhodné pro doplnění slavnostní tabule. Menu informuje svatebčany o podávaných pokrmech i jejich časovém harmonogramu.

Ubrousky na svatební stůl

Ubrousky na svatební stůl

Společnost Goldpress nabízí pro vkusné doplnění a dozdobení svatební tabule dekorativní ubrousky. Ubrousky nabízíme v různých barvách s možností dotisku monogramu novomanželů.

Krabičky na výslužku

Krabičky na výslužku

Tradiční součástí svatby bývají výslužky pro svatební hosty. K tomuto účelu pro Vás vyrábíme elegantní krabičky na svatební cukroví či koláčky. Krabičky nabízíme v několika velikostech, barvách i s různým designovým pojetím a možností potisku.

Svatební dekorace

Svatební dekorace

Slavnostní atmosféru celé svatební hostiny dotváří maličkosti. Proto nabízíme papírové dekorace na svatební stůl, které dodají Vaší tabuli punc dokonalosti.

Svatební fotorámečky

Fotorámečky na Vaše svatební fotografie

Pro Vaše svatební fotografie nabízíme fotorámečky, které jim dodají slavnostní vzhled. Fotorámečky vyrábíme z velmi kvalitního grafického papíru. Mohou být různě zdobeny, například v různých barvách a s vzorem dle Vaše výběru.

Svatební etikety

Svatební etikety na víno

Pokud místo tradiční výslužky v podobě svatebního cukroví zvolíte raději víno, pak Vám nabízíme výrobu svatebních etiket. Svatební etiketa většinou obsahuje jména novomanželů a datum jejich svatby, ale záleží jen na Vás, jak bude etikety vypadat. Svatební víno s Vaší vlastní etiketou bude netradičním dárkem a památkou na tuto událost pro Vaše hosty.


Svatební oznámení na míru

Promoční oznámení

Novoroční přání