Katalog partnerů

Goldpress s.r.o. - tisk svatebních oznámení

Goldpress

Společnost Goldpress s.r.o. sídlí v Brně a na českém trhu je již od roku 1996.

Hlavní zaměřením firmy je výroba svatebních oznámení, novoročních přání, srdečných přání do obálek, promočních oznámení, vizitek a razítek.

Zabývá se také zakázkovou výrobou, při níž využívá různých tiskařských technologií. Své výrobky prodává jak přímo, tak prostřednictvím obchodních partnerů nejen v České republice, ale po celé Evropě. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.goldpress.cz, které jsou věnovány všemu, co firma nabízi a nebo www.tiskoznameni.cz, kde najdete pouze svatební oznámení a ostatní papírové výrobky ke svatbě.

Goldpress Goldpress Goldpress

Svatební agentura - Naive

Naive

Svatební salon a agentura Naive www.naive.cz vznikla počátkem roku 2004, kdy navázala na dlouholeté zkušenosti s organizováním veletrhů a firemních akcí. Od počátku jsme se začali zabývat přípravou a realizací svateb na klíč pro naši i zahraniční klientelu.

V roce 2006 se původní název změnil na současný salon NAIVE a svou činnost započal v měsíci lednu zahajovacím „Novoročním plesem s noblesou". Tento ples se stal každoroční luxusní show, kde můžou snoubenci a další hosté vyhrát např. svatební obřad na Mauriciu, Seychelly či svatební šaty a agenturní služby salonu Naive. Kompletní svatební servis agentury se rozšířil o luxusní kolekci svatebních šatů Jesus Peiro, francouzskou značku Priam a především novou půjčovnu a prodej svatebních dekorací.

Chceme aby si nás naše klientky pamatovaly proto, že jsme ti, co mají " krásné šaty a profesionální agenturní služby"

Svatební šaty Naive Svatební šaty Naive Svatební šaty Naive

AdmWin - účetní software

AdmWin

Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení uživatele. Pro detailnější vysvětlení a v případě nejistoty je k dispozici okamžitá interní nápověda popisující i vazby na legislativní náležitosti.

Uvedené účetní programy jsou natolik přednastavené, že umožňují okamžité praktické nasazení bez zdlouhavého a nákladného zavádění do použití. Až po rozběhu a seznámení lze většinu oblastí zpracování nastavit pro potřebu firmy. Tyto komplexní účetní programy (ekonomický software - ekonomický program) jsou vyvíjeny a udržovány již od roku 1990 a prakticky je využívá více než 1700 uživatelů v ČR. Je mezi nimi mnoho firem provozujících účetnictví a daňových poradců, kteří dostávají nové verze s předstihem k ověření. Dále tyto účetní programy využívá i spousta firem z oblasti obchodu, stavebnictví a služeb bez toho, aniž by v něm vedlo své účetnictví (to jim vede jiná specializovaná firma). Využívají mohutnou výbavu systému pro vedení skladové evidence ve vazbě na nabídky, poptávky, zakázky, objednávky a jejich fakturace a všude přítomnou evidencí firem, jejich požadavků, nabídek a kontaktů. Mnohdy přitom přijdou na to, že se jim při záznamu těchto dokladů automaticky vytváří i záznamní povinnost pro DPH, ze které účetní program vytiskne daňové přiznání k DPH.

Nejkrásnější svatba

Nejkrásnější svatba

Centrum svatebních dekorací - největší výběr dekorací pro svatební výzdobu. Nespoléhejte pouze na e-shop a přijďte si vybrat osobně z nejširší nabídky dekorací v celé ČR! Vše je skladem a pod jednou střechou! Více než 100m2 naplněných stylovým sortimentem pro vaši svatbu. Vše vám rádi předvedeme, rozbalíme, vytvoříme barevnou kombinaci podle vašeho vkusu. Jakékoliv doplňky či dekorace vyrobíme na míru vaší výzdobě.

Nejkrásnější svatba Nejkrásnější svatba

Svatební salon Paloma

Svatební salon Paloma

Svatební salon Paloma www.svatebnisalonpaloma.cz prodává a pronajímá svatební šaty již od roku 1991. V naší nabídce, kterou doplňujeme několikrát do roka, najdete šaty světových značek, jako jsou: AGNES, BENJAMIN ROBERTS, MORI LEE, RONALD JOYCE, BLUE BY ENZOANI, MODECA, ATELIER DIAGONAL, VENUS… v cenách od 2.000 – 8.000 Kč za 3 - 5 dnů pronájmu. Samozřejmostí je bezplatná úprava šatů dle Vaší postavy. VŠECHNY NAŠE ŠATY JSOU ORIGINÁLY, NE KOPIE!

Svatební salon Paloma Svatební salon Paloma Svatební salon Paloma

Tisk novoročních přání - PF 2015

Tisk novoročenek

Rádi bychom Vám prostřednictvím našeho internetového obchodu www.tisknovorocenek.cz nabídli ucelenou kolekci novoročních přání tzv. PF pro rok 2014.

Budete moci vybírat z několika katalogů PF, kde naleznete novoročenky 2015 podle posledních moderních trendů a to luxusní, klasické i veselé. Pokud byste si i přes širokou nabídku novoročních přání 2015 nevybrali a máte vlastní představu o podobě Vašich vlastních originálních PF - novoročních přáních, jsme připraveni je pro Vás vyrobit k Vaší plné spokojenosti přímo na míru.

Novoroční přání Novoroční přání Novoroční přání

Svatební salon Veronika

Svatební salon Veronika

Milé nevěsty, naše firma je tu pro Vás od roku 1997.Věříme, že jsme si za tuto dobu vybudovali dobré renomé, protože naším cílem byla vždy spokojená nevěsta.

Stále kupujeme nové šaty, podle nejmódnějších trendů, samozřejmostí jsou pro nás úpravy šatů na míru zdarma a jejich perfektní stav. Poslední tři roky u nás najdete svatební šaty výhradně ze Španělska, zn. San Patrick a Atelier Diagonal ve velikostech 34 - 54. Při výběru šatů a doplňků se vždy snažíme podtrhnout Vaši image tak, aby jste ve svůj svatební den opravdu zářila.

Svatební salon Veronika Svatební salon Veronika

Fajn svatba - Buštěhradský svatební salon

Fajn svatba

Buštěhradský svatební salon byl založený v roce 2002, od té doby se stal však jedním z nejoblíbenějších v širokém okolí.

A důvod? Široká a stále nová nabídka svatební módy pro nevěsty, ženichy i svatebčany, příjemné prostředí a příjemná a ochotná obsluha a to vše za velmi příznivé ceny. Jsme si jisti, že právě Vy chcete být tou nejkrásnější nevěstou a ženichem a chcete okouzlit všechny svatebčany a přítomné. Proto pro Vás nakupujeme nejnovější modely svatebních šatů od předních výrobců svatební a společenské módy.

Buštěhradský svatební salon Buštěhradský svatební salon

EPSILON - svatební oznámení, promoční oznámení a ostatní produkty

Epsilon

V naší vzorkovně Epsilon si můžete prohlídnout katalogy svatebních oznámení s originálními vzorky svatebních setů, krabičky a košíčky na výslužky, jmenovky a další tiskoviny. Pokud máte zájem o individuální řešení, zkonzultujeme na místě realizaci zakázky na míru dle Vašich představ.

Epsilon Epsilon

Svatební salon EDEN

Svatební salon EDEN

Zabýváme se půjčováním a prodejem svatebních a společenských šatů, pánských obleků, družičkových šatů a obleků pro mládence, prodejem snubních prstenů, svatebního oznámení a dalších doplňků potřebných pro Váš svatební den.

Symbol naší firmy je kvalita a spokojenost našeho zákazníka.

Svatební salon EDEN Svatební salon EDEN Svatební salon EDEN

Tiskárna AG TYP

Tiskárna AG TYP

Jsme středně velký polygrafický podnik orientující se převážně na potisk speciálních savých a malogramážových papírů. Nosným programem je výroba nejrůznějších letáků a návodů pro automobilový a farmaceutický průmysl. Provádíme kompletní polygrafické služby, tisk knih, novin, časopisů a produktů pro hotely a restaurace – prostírání, rozetky, stojánky… Jsme vybaveni zařízením pro vlastní ražbu a výsek speciálních savých papírů.

Symbol naší firmy je kvalita a spokojenost našeho zákazníka.

Svatební salon EDEN Svatební salon EDEN Svatební salon EDEN

Svatba IN

Svatba IN

Svatba by měla být jednou z nejkrásnějších událostí ve Vašem životě. A protože je s ní spojeno mnoho zařizování a úkolů, které zaberou nemálo času, a hrozí tak, že se z přípravy tak důležité události stane noční můra, nabízíme Vám zařízení všeho, anebo jen části v našich salonech. Specializujeme se na svatební šaty se všemi doplňky, pánské obleky, košile, oblečení pro družičky a mládence, snubní prsteny, svatební oznámení, výzdoby svatebních míst i svatebních hostin, a ostatních služeb. Kontaktujte naše svatební koordinátorky, které Vám profesionálně poradí. Spolupracujeme také s mnoha známými a zkušenými profesionály.

Svatba IN Svatba IN

Svatební studio Clarice Bridal

Clarice Bridal

Vítá Vás svatební studio CLARICE BRIDAL, největší specializovaná prodejna a půjčovna svatební a společenské módy v Liberci. Abychom našim zákazníkům, co nejvíce ulehčili jejich svatební přípravy, nabízíme služby svatebního studia a služby svatební agentury, které jsou našim zákazníkům nápomocny při výběru svatebních a společenských šatů, zajištění svatebních oznámení, snubních prstenů, svatebních květin a jiných nezbytností, které ke svatbám od nepaměti patří. S přibývajícími nároky našich zákazníků zajišťujeme i kompletní svatební servis.

Clarice Bridal Clarice Bridal

Tiskárna Kontext

Tiskárna Kontext

Tiskneme svatební oznámení, promoční oznámení, novoroční přání, smuteční oznámení, pozvánky na rodinné i společenské akce dle vašich návrhů a představ. Výběr svatebních oznámení a novoročenek je vždy bohatý, k výběru je několik katalogů se vzory.

Tiskárna K+H

Tiskárna K+H

Naše tiskárna nabízí široké spektrum služeb v oblasti polygrafie. Od návrhů po expedici hotových výrobků. Po předchozím jednání možnost doručení přímo k Vám. Tisk moderními i tradičními technologiemi. Těšíme se na Vás!

Tiskárna Silueta

Tiskárna Silueta

Pardubická tiskárna Silueta, s. r. o. byla založena v roce 1991. Od té doby má své místo mezi polygrafickými výrobci. Zajišťuje výrobu tiskovin nejen pro pardubický region, ale pro řadu zákazníků z celé České republiky. Dlouhou dobu po svém vzniku tiskárna sídlila na adrese Sakařova 386/113, Pardubice. Od roku 2007 jsme kompletně přestěhovaní do objektu v obci Veská, v těsné blízkosti Sezemic, velmi blízko od Pardubic. Přestěhování do nového objektu nám umožnilo doplnit nová technologická zařízení, pro která dříve nebylo místo.

Vše pro svatby www.vseprosvatby.cz

Vše pro svatby

Svatební server Vše Pro Svatby přináší na trh zajímavé zprávy a inspiraci z dění okolo svateb u nás i v zahraničí, módní svatební tipy a samozřejmě rady jak zvládnout svatební přípravy na jedničku a bez stresu.

Jednou z nejzajímavějších součástí našeho svatebního serveru je expresní svatební vyhledávač doporučených firem pro přípravu svatby. Zde naleznete informace, slevy a nabídky od firem, jenž mohou výrazně přispět svými kvalitními službami k dokonalé svatbě a spokojenosti novomanželů i svatebních hostů. Podle regionu, kde svatební oslavy plánujete si můžete vybrat od kadeřníka přes svatební oznámení až po barmany.

Vše pro svatby Vše pro svatby Vše pro svatby

Romantik Paris

Romantik Paris

Připravujete svatbu nebo jste pozváni na večírek? Potřebujete správně obléci nevěstu a ženicha? Nevíte komu se svěřit s organizací své svatby nebo párty?

Naše firma představuje luxusní svatební a společenské šaty od prvotřídních evropských firem. Na našich stránkách najdete řadu užitečných informací, dále náš katalog společenských šatů (dámské a pánské) a katalog svatebních šatů (pro nevěstu a ženicha), které jsou k zapůjčení i na prodej. Rádi Vám pomůžeme organizovat Vaši svatbu nebo večírek: nabízíme Vám seznam našich služeb a také speciální servis - svatbu na klíč.

Romantik Paris

Svatební šaty Adina

Svatební šaty Adina

V našem svatebním centru ADINA o vás, milé budoucí nevěsty, budeme pečovat tak, abyste se cítily co nejlépe a výběr svatebních šatů byl pro vás komfortním a nezapomenutelným zážitkem.

Pokud si ještě nejste jistá, kde si Vaše svatební šaty vyberete, doporučujeme vám obejít a prověřit svatební salony naší konkurence a až poté navštívit nás. Věříme, že při následném srovnání, které se bude týkat výběru svatebních šatů, prostředí salonu a ochoty obsluhy, budete u nás velice příjemně překvapeni.

Svatební šaty Adina Svatební šaty Adina

Svatební ráj

Svatební ráj

Nový svatební salon v obchodní pasáži M-Palác, Heršpická 814/5a, Brno - Štýřice 639 00. Spolupracujeme se španělskými, francouzskými, holandskými, německými i českými firmami. Náš výběr je ukázkou toho nejaktuálnějšího, co nabízí špičkové svatební firmy z celého světa. Modely nabízíme ve velmi příznivých cenových relacích .

V našem salonu Vás přivítá naše milá a profesionální obsluha. Rádi Vás přivítáme jak v otevírací době, kdy se nemusíte objednávat, ale také jsme schopni na základě objednání Vám nabídnout individuální termín ve Vámi zvoleném čase. Naše obsluha umí poradit, ale také naslouchat Vašim přáním a potřebám tak,aby nevěsta byla spokojená a krásná ve svůj důležitý den. Zkouška šatů je u nás bezplatná.

Svatební ráj Svatební ráj

Tiskárna Grafotyp

Tiskárna Grafotyp

Jsme moderně vybavená společnost s mnoholetou tradicí v oblasti grafického zpracování, tisku a širokou škálou dokončujícího zpracování přímo v naší tiskárně. Díky tomu, že jsme takto vybaveni, takřka nemusíme kooperovat s jinými subjekty a jsme tak schopni rychle a kvalitně vyhotovit veškeré tiskové zakázky. Za dobu našeho působení na trhu, jsme portfolio našich služeb rozšířili v oblasti reklamy natolik, že jsme schopni nabídnout větším společnostem téměř "fullservisové" služby.

Tiskárna Akord

Tiskárna Akord

Tiskárna AKORD Chomutov byla založena v roce 1991. Nosnou činností je od založení ofsetový tisk. Postupem času firma zavedla další příbuzné technologie tak, aby byla schopna uspokojovat poptávku po polygrafických službách. Tímto způsobem byly postupně zavedeny technologie výroby razítek, knihtisku a digitálního tisku s moderním předtiskovým studiem.Od svého založení provozujeme velkoobchodní prodej ekonomických tiskovin, střeleckých terčů a hracích karet.

Tiskárna Akord Tiskárna Akord

Svatební salon Adeleine

Svatební salon Adeleine

Svatební salon Adeleine nabízí půjčování, prodej a zakázkové šití svatebních i jiných společenských šatů. Svoji historii píšeme již od roku 1993, kdy jsme začali nabízet služby nevěstám v provozovně v Židlochovicích nedaleko Brna. V současnosti nás můžete navštívit také v Brně. U nás si vyberou nevěsty i nekonfekčních postav. Výběr svatebních šatů je přes 200 modelů. Vybere si u nás nevěsta malé, štíhlé nebo plnoštíhlé postavy. Součástí oblečení nevěsty je i závoj, bolerko či pelerína, bižuterie, prádlo, rukavičky, pompadurka.

Svatební salon Adeleine Svatební salon Adeleine

Razítka Král

Razítka Král

Základ naší nabídky tvoří kompletní sortiment samobarvicích razítek Trodat, ale též klasická dřevěná razítka. V digitálním tisku tiskneme na nejrůznější materiály. Výroba tiskovin zahrnuje i konečné úpravy od řezání a vazby po laminaci. Disponujeme kvalitním technickým zázemím. Provádíme rovněž gravírování laserem a nabízíme množství reklamních předmětů, které lze takto upravovat. V portfoliu našich služeb dále najdete například tisk svatebních oznámení a novoročenek, knihtisk a zlacený tisk (ražbu fólií za horka).

Razítka Král Razítka Král

Svatební centrum Elegance

Svatební centrum Elegance

Vítáme Vás na stránkách svatebního centra Elegance, který naleznete v Lanškrouně ( u kruhového objezdu). Náš salon je svojí nabídkou svatebních šatů největším svatebním centrem v regionu. Moderní a příjemný vzhled našeho svatebního salonu o rozloze 120m2 mile překvapí každého našeho zákazníka. Je zde dostatek prostoru na prohlídku svatebních šatů, obleků, šatů pro družičky, obleků pro mládence a samozřejmě i společenských šatů, které máme vystavené po celém interiéru salonu. Ke svatebním, společenským šatům i oblekum nabízíme celou řadu svatebních doplňků, bižuterie, ozdob do vlasů, rukaviček, závojů, bolerek, deštníků, podvazků, vývazků, pánských košil, kravat, cylindrů a samozřejmě i obsáhlou nabídku ozdob na auta.

Svatební salon Elegance Svatební salon Elegance Svatební salon Elegance

Svatební salon Sofia

Svatební salon Sofia

Svatební salón Sofia byl otevřen roku 2007 a od té doby si získal přízeň mnohých zákaznic. Dobré jméno jsme získali především díky citlivému přístupu ke každé naší klientce. Silnou stránkou našeho svatebního salónu je široký výběr svatebních, maturitních, společenských, koktejlových šatů a nově letních šatů.Nezapomínáme ani na pány. Pro ty máme v nabídce klasické obleky, luxusní svatební modely, žakety, fraky a smokingy. A to vše za velmi přijatelné ceny. Cílem našeho svatebního salónu je, aby se zákaznice u nás cítily příjemně a výběr šatů si užily. Samozřejmostí je občerstvení, které je ve svatebním salonu Sofia zdarma. Salón je klimatizován a proto si zkoušení šatů užijete i v letních měsících. Budeme rády, když si návštěvu telefonicky předem domluvíte a to telefonicky na čísle 773 103700. Vyhnete se tak zbytečnému čekání a budete mít celou jednu hodinu svatební salón a módní stylistku zcela pro sebe.

Svatební salon Sofia Svatební salon Sofia Svatební salon Sofia

Tiskárna Rain

Tiskárna Rain

Naše služby pokrývají komplexní servis přípravy, tisku i postpressové fáze. Stejný důraz jako na výsledný produkt klademe na samotný proces výroby a na jednotlivá stádia pečlivě dohlížíme. Ze spektra postupů vybereme ten na míru vhodný pro vaši zakázku. Přizpůsobíme se vašim požadavkům a zakázku dodáme vždy na čas. Automatizace naší výroby zaručuje přesnost a preciznost výrobku, na kvalitě jim však neubírá. Využíváme moderní zařízení firmy Heidelberg. Nejvyšší dostupnou kvalitu služeb zajišťuje 5barevný Speedmaster SM74-5H, interaktivně napojený na komunikační workflow. Veškeré zařízení používáme pro ofsetový i digitální tisk. Tiskneme materiály až do tloušťky 0,6 mm a to v neomezeném množství. I přes kvantitu však smysl vidíme v detailech a osobním přístupu ke každému zákazníkovi.