Široký výběr z naší nabídky svatebních oznámení

Svatební oznámení

Svatební oznámení od českého výrobce Goldpress jsou jedinečnou a nepostradatelnou součástí Vaší svatby. Aby bylo možné vyhovět vkusu každého jednotlivce, nabízíme výběr z velkého množství vzorů a designů oznámení. Všechny nabízené svatební oznámení jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě s využitím kvalitních grafických papírů a moderních technologií tisku.

Svatební oznámení 2016

Novinky pro rok 2016

Svatební oznámení neodmyslitelně patří ke každé svatbě. Edice pro rok 2016 je v moderním, elegantním a přitom luxusním stylu, který dává oznámením a tím i celé svatbě punc jedinečné události. Svatební oznámení v této edici mají elegantní zdobení v podobě krystalových kamínků, perleti, krajek a dalších krásných ozdob.

Svatební oznámení Novinky

Originální svatební oznámení

Goldpress jako výrobce svatebních oznámení se neustále snaží přicházet s novými nápady a originálním vzhledem, aby tak mohla držet krok s měnícími se trendy a požadavky zákazníka. Nové vzory svatebního oznámení mají nezaměnitelný vzhled se zajímavým zdobením, které může doplňovat atlasová stuha, 3D efektem, damaškovým motivem nebo stříbrným či zlatým nádechem.

Svatební oznámení na míru

Vyrobíme Vám svatební oznámení přímo dle Vašeho přání

Součástí nabídky společnosti Goldpress je i výroba svatebního oznámení na míru přesně podle Vašich představ. S využitím našich výrobních technologií lze zpracovat a vyrobit svatební oznámení podle vlastního návrhu. Na přání zákazníka je také možné barevně upravit oznámení z katalogu tak, aby ladilo barvou a stylem se svatbou nebo svatební tabulí.

Cena svatebních oznámení

Cena výroby a tisku

Cena se odvíjí od technologické náročnosti zpracování zvoleného produktu, spotřeby materiálu a speciálních efektů či zdobení. V ceně svatebního oznámení je zahrnuta bílá obálka. Příplatky za další služby a produkty jsou uváděny vždy u jednotlivých kategorií. Podrobný popis cenové skladby najdete na stránce Cena svatebních oznámení.