Menu

Tisk oznámení o nás

Vítáme Vás na našich internetových svatebních stránkách www.tiskoznameni.cz. Jsme česká výrobní firma, která se zabývá výrobou a tiskem svatebních oznámení, svatebních tiskovin a svatebních doplňků. Působíme na českém trhu už od roku 1993.

Na začátku, to je od založení firmy, jsme se specializovali na výrobu svatebních oznámení a pozvánek, postupně jsme přidávali další produkty. Svatební obálky nebo svatební menu.

V roce 1996 jsme se stali společností s ručením omezeným pod názvem Goldpress s.r.o. a takto působíme dodnes.

Stále se vyvíjíme a zdokonalujeme jak po výrobní, tak po grafické stránce. Stále vylepšujeme a vymýšlíme nové produkty. Do naší nabídky jsme přidali krabičky na výslužky, košíčky na koláčky, svatební girlandy, jmenovky, svatební papírové talířky, svatební papírové kelímky nebo svatební knihy.

V roce 2018 jsme se přestěhovali do vlastních, nově postavených výrobních a kancelářských prostor, které se nachází v revitalizovaném průmyslovém parku, který vznikl z části prostoru areálu Zetor. Jsme velmi dobře dostupní jak z centra Brna, tak z dálnice D1.

Vše vyrábíme pod jednou střechou. Od grafického návrhu přes tisk, zlatotisk slepotisk, laminaci, reliéfní tisk, tvarový výsek, digitální výsek, až po dotisky textů, ruční dokončovací práce a balení.

Budeme rádi, když si nás vyberete za svého dodavatele a přijdete se k nám podívat na naše produkty nebo nás budete kontaktovat přes naše další e-shopy  www.originalnioznameni.cz, www.goldpress.cz

Jsme také výrobci party produktů, které si můžete prohlédnout www.coolparty.cz, a výrobci novoročních přání www.tisknovorocenek.cz .

Vyrábíme s láskou v Česku a pro Vás!

Tým Goldpress s.r.o.

Copyright 2022 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET